Akçakoca Deniz Etkinliği


Gidiş: 17/08/2019
Dönüş: 17/08/2019
Tur Süresi: Günübirlik
Tur Tipi: Deniz Turları
Tur Fiyatı: 130,00 TL

Tur Programı

 Yaz sıcaklarının etkisini yoğun olarak hissetmeye başladığımız bu dönemde, Ankara’ya yakın deniz aktivitelerine yoğunlaşarak, serinlemeye ve dinlenceye yönelik özel etkinlikler sunmayı planladığımız plaj, sahil ve deniz temalı özel Akçakoca etkinliğimize sizleri davet ediyoruz. Şezlong ve şemsiye kullanımı, tesisimizin plajından gün boyu faydalanma olanağı, duş ve giyinme kabinleri kullanımı içeren tam bir deniz etkinliği… 


PROGRAMIMIZ
Sabah saat 07.00 Kumrular sokak İzmir Caddesi kesişiminde buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içi sandviç, sıcak-soğuk içecek ikramlarıyla otoban üzerinden yolumuza devam ederek şirin sahil kasabası Akçakoca’ya ulaşacağız.  Akçakoca’da Mavi Bayraklı Hasret Plajına geçerek gün boyu deniz keyfi yapacağız. Dileyen konuklarımız alışveriş ve küçük yürüyüşler gerçekleştirebilir. Akşam saatlerinde restaurantımızda karışık ızgara (köfte/tavuk), salata ve meşrubattan oluşan menümüzü alarak Ankara’ya dönüşe geçeceğiz. Ankara’ya ulaşarak bir başka Kafka Tur etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıp ayrılacağız. 

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, Araçta sıcak-soğuk içecek ve sandviç ikram, Akşam yemeği (Programda belirtilen menü), Bay-bayan ayrı soyunma kabinleri kullanımı, Rehberlik hizmetleri, Şezlong ve şemsiye plaj ünitesi, Tüm çevre gezileri, Kafka Turizm ve Seyahat Acentası Refakati.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel harcamalar, Öğle yemeği.

Biniş Noktaları

Kumrular - 07:00
Milli Kütüphane - 07:05
Armada - 07:10
Cepa - 07:15
Carrefour - 07:20
Giyim Dünyası - 07:25
Göksupark girişi - 07:35

Önemli Hatırlatmalar

Plaj çantası, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, en az 1 litre su, mayo, bikini, plaj havlusu.