Çatak Bürnük Gölcük Yaylaları Doğa Yürüyüşü


Gidiş: 04/08/2019
Dönüş: 04/08/2019
Tur Süresi: Günübirlik
Tur Tipi: Doğa Yürüyüşleri
Tur Fiyatı: 90,00 TL

Tur Programı

Yaz sıcaklarının etkisini artırdığı bu günlerde doğada güzel bir gün geçirmek için Bolu bölgesinde, orman içi patikalar ve yollardan oluşan, yayladan yaylaya geçen güzel bir sezon parkurunda yürümeye davetlisiniz. Çam ve köknar ormanları içinden geçerek yeşil doku içinde güzel yaylalar göreceğiz ve doğada bulunmanın keyfini birlikte yaşayacağız. Sırasıyla Sarıalan, Çatak, Bürnük, ile Gölcük yaylalarını görecek ve güzel fotoğraflar çekeceğiz. Zorluk derecesi düşük olan parkurumuz 15-16 km. uzunluğundadır ve iniş - çıkış, orman içi yollar ile patikalardan oluşmaktadır. Yürüyüş süresi 5 saattir.  

HAREKET NOKTAMIZ: 4 Ağustos 2019 Pazar, Kumrular Sokak – İzmir Caddesi Kesişimi, 07.00

1.GÜN: 07.00 Kumrular Sokak’tan (İzmir caddesi kesişimi) hareket ile başlayacak etkinliğimiz ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Anadolu Otoyolu'ndan Bolu istikametine devam edeceğiz. Yol üzerinde vereceğimiz mola sonrası Bolu Sarıalan bölgesine rota başlangıç noktamıza ulaşarak hazırlıklarımızı yaptıktan sonra yürüyüşümüze başlayacağız. Orman dokusu içerisinde çok özel bir parkur çizerek 15-16 km yürüyüp saat 16.30 gibi etkinliğimizi sonlandırıp Ankara’ya hareket edeceğiz. Saat 19.00 gibi Ankara’ya ulaşıp, bir başka etkinliğimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.  

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, Tüm çevre gezileri, Rehberlik hizmetleri ve TURSAB güvencesi.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemekleri, Kişisel harcamalar.

Biniş Noktaları

Kumrular-İzmir Caddesi kesişimi 07.00
Milli Kütüphane 07.05
Armada 07.10
Cepa/Kentpark 07.15
Acity 07.20
Carrefour 07.25
Göksu Park: 07.30

Önemli Hatırlatmalar

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı ( Bileğinizi kavrayan bot), yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su.