Demirler Berçin Çatak Geçişi Doğa Yürüyüşü


Gidiş: 08/09/2019
Dönüş: 08/09/2019
Tur Süresi: Günübirlik
Tur Tipi: Doğa Yürüyüşleri
Tur Fiyatı: 70,00 TL

Tur Programı

Bu pazar günü de doğaya kaçışın keyfini birlikte yaşayalım. Mevsim şartları gereği yürümek için sık orman ve kapalı alan dokusu ile oldukça ideal olan bu rota bizlere, derelerde vadi yataklarında, taş diplerinde ve orman içi alanlarda daha farklı güzellikler sunacak. Eylül ayına da gelsek havalar hala sıcak, orman içi patika ve yollardan geçecek ve doğanın bize sunduğu güzellikler içinde   yürüyüş yapacağız. Yürüyüş rotamız 16 km. Süresi 5 saat. Parkurumuz zorluk derecesi düşük  orman içi yollar ve patikalardan oluşmaktadır.    

1. GÜN: Sabah saat 07.30’da Kumrular Sokak, kaymakamlık karşısından başlayacak etkinliğimizde ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Kızılcahamam yönüne devam ederek Kızılcahamam'da çay/ihtiyaç molası veriyoruz. Yolumuza devam edip Demirler Yaylası’nda aracımızdan iniyor ve hazırlıklarımızı yapıp  yürüyüşümüze başlıyoruz. Orman içi ve patika yollar yer yer patikaların olmadığı bölgelerden geçerek 16.00 gibi etkinliğimizi sonlandırıyoruz. Güzel bir hafta sonu geçirmiş olarak tekrar görüşmek dilekleriyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel ulaşım, tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemekleri, akşam yemeği, kişisel harcamalar.

Biniş Noktaları

Kumrular-İzmir Caddesi kesişimi - 07.30
Milli Kütüphane - 07.35
Armada - 07.40
Cepa/Kentpark - 07.45
Acity - 07.50
Carrefour - 07.55
Göksupark Girişi - 08.00

Önemli Hatırlatmalar

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su.