Eskişehir Kültür ve Eğlence Turu


Gidiş: 15/12/2018
Dönüş: 16/12/2018
Tur Süresi: 1 Gece 2 Gün
Tur Tipi: Yurtiçi Turlar
Tur Fiyatı: 300,00 TL

Tur Programı

Kurtlarımızı dökmeye hazır mıyız? Klasik Eskişehir turlarından bıkanlara, Eskişehir’in renkli eğlence hayatını yakından yaşamak isteyenlere hitap edecek bu etkinliğimize hepiniz davetlisiniz.

1.GÜN: 07.30’da Kumrular Sokak/İzmir Caddesi kesişiminden hareket ile başlayacak etkinliğimiz, araç içi kahvaltılık sandviç ve sıcak içecek ikramları ile devam edecek, Polatlı Sivrihisar üzerinden Eskişehir’e ulaşacağız. Gün boyu Kentpark’ın tadını çıkardıktan sonra akşamüstü otelimize gideceğiz. Akşam yemeğimizi aldıktan ve gece eğlencesi için hazırlandıktan sonra The Club 222 Park’a gidiyoruz ve bütün sıkıntılarımızı unutarak coşkulu müzik eşliğinde dans ediyoruz, eğlencenin tadını çıkarıyoruz. Giriş bileti ve 1 adet yerli içki fiyata dahil hizmetimizdir. Eğlence sonunda otelimize dönerek bir sonraki kültür turu için enerji depoluyoruz.

2.GÜN: 
Güzel bir güne merhaba diyerek afiyetle kahvaltımızı alıyoruz. Otelimizden ayrılarak kültür turumuza başlıyoruz. Vaktimizi keyifle geçireceğimiz Odunpazarı’nda serbest zaman veriyoruz, bu serbest zaman içerisinde isteyen katılımcılarımız çevreyi gezebilir, bot turuna katılabilir, yöresel ürünlerden alışveriş yapabilir veya Bal Mumu Müzesi’ne gidebilir. Daha sonra aracımıza binerek Ankara’ya doğru hareket ediyoruz ve başka bir Kafka Tur etkinliğimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, Araç içi kahvaltılık sandviç ve sıcak içecek ikramları, The Club 222 Park giriş bileti, Girişte 1 adet yerli içki, Şehir merkezinde yarım pansiyon konaklama (1), Otelde akşam yemeği (1), Otelde kahvaltı (1), Tüm çevre gezileri, Kafka Turizm ve Seyahat Acentesi refakati, Rehberlik hizmetleri.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemekleri, Müze ve ören giriş yeri ücreti, The Club 222 Park ilk içkiden sonraki alkollü/alkolsüz içecekler, Kişisel harcamalar.

Biniş Noktaları

Kumrular/İzmir Caddesi kesişimi - 07.30
Milli Kütüphane - 07.35
Armada - 07.40
Cepa/Kentpark - 07.45
Ümitköy Kavşağı - 07.50
Gordion AVM Karşısı - 07.55
Anse AVM Önü - 08.00

Önemli Hatırlatmalar

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı ( Bileğinizi kavrayan bot), yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su.