Eskişehir Odunpazarı Kent ve Kültür Gezisi


Gidiş: 17/11/2019
Dönüş: 17/11/2019
Tur Süresi: Günübirlik
Tur Tipi: Yurtiçi Turlar
Tur Fiyatı: 150,00 TL

Tur Programı

Odunpazarı, Kurşunlu Camii, Lületaşı Ve Cam Müzesi, Atlıhan müzeleri, Sazova Parkı, bakacağımız kültür ve şehir gezimize siz değerli konuklarımızı bekliyoruz.

1.GÜN: 07.00’da Kumrular/İzmir Caddesi kesişimi hareket ile başlayacak etkinliğimizde ara duraklarda katılımcılarımızı aldıktan Polatlı-Sivrihisar üzerinden yolumuza devam ederek Eskişehir’e gidiyoruz. Odunpazarı’na gidip; Odunpazarı Sokakları, Kurşunlu Camii, Lületaşı Ve Cam Müzesi, Lületaşı’ndan yapılan hediyelik eşyaların satıldığı Atlıhan’a gidiyoruz. Porsuk Çayı etrafında kısa bir gezinti sonrası, çay kahve molası veriyoruz.  Sazova’daki Bilimpark’a gidiyoruz. Japon bahçesi, Korsan Gemisi, Masal Şatosu, uygun olması durumunda minyatür tren turu yapacağız. Saat 17.30’da Ankara’ya hareket ediyoruz. Aynı yol üzerinden yolumuza devam edip yolda vereceğimiz mola sonrası saat 22.00’ta Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel Araçla Ulaşım, Kahvaltılık Sandviç, Tüm Çevre Gezileri, Kafka Turizm ve Seyahat Acentesi Refakati, Rehberlik Hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle Yemeği, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Kişisel Harcamalar.

Biniş Noktaları

Kumrular/İzmir Caddesi Kesişimi - 07.00
Milli Kütüphane - 07.05
Armada - 07.10
Cepa/Kentpark - 07.15
Ümitköy Kavşağı - 07.20
Gordion AVM Karşısı - 07.25
Anse AVM Önü - 07.30

Önemli Hatırlatmalar

Mevsime uygun koruyucu giysiler, şapka, panço/yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, kullanılan ilaçlar ve malzemeler, fotoğraf makinesi ve aksesuarları. Doğada ve her yerde anılarımızdan  başka bir şey bırakmıyoruz. Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız  ile  yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman  özen gösteriyoruz. Yerel koşullardan ve hava durumundan dolayı program akışında değişiklik yapılabilir. Özel yiyecek ve içecekleriniz getirmeyi unutmayınız.