Gümüşköy Eğerlidereköy Geçişi Doğa Yürüyüşü


Gidiş: 11/11/2018
Dönüş: 11/11/2018
Tur Süresi: Günübirlik
Tur Tipi: Yurtiçi Turlar
Tur Fiyatı: 60,00 TL

Tur Programı

Mevsimin sonbahardan yavaş yavaş kışa doğru ilerlediği bu dönemde sezona uygun bir parkur olan ve yürüyüş açısında zor olmayan 12-13km’lik bu parkuru birlikte yürüyelim. 

1.GÜN: 07.30’da Kızılay Kumrular/İzmir Caddesi kesişiminden hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra, Kızılcahamam istikametine yolumuza devam ediyoruz. Kızılcahamam'da vereceğimiz ihtiyaç molası sonrası yolumuza devam ediyor ve Gümüşköy'e ulaşıyoruz. Burada parkur girişimize gelerek yürüyüşümüze başlıyor, 12-13km mesafeli zor olmayan yürüyüşümüzü Eğerlidereköy'e ulaşarak bitiriyoruz. Dönüş yolunda Kızılcahamam'da vereceğimiz ihtiyaç molası sonrası Ankara'ya ulaşarak etkinliğimizi tamamlıyor başka bir Kafka Tur etkinliğinde buluşmak dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, Tüm çevre gezileri, Rehberlik, TURSAB güvencesi.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemeği, Kişisel harcamalar.

Biniş Noktaları

Kumrular/İzmir Caddesi Kesişimi – 07.30
Milli Kütüphane – 07.35
Armada – 07.40
Cepa/Kentpark Arası – 07.45
Acity – 07.50
Carrefour – 07.55
Göksupark – 08.00

Önemli Hatırlatmalar

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı ( Bileğinizi kavrayan bot), yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su.