Günübirlik Eskişehir Kent Kültür Turu


Gidiş: 25/11/2018
Dönüş: 25/11/2018
Tur Süresi: Günübirlik
Tur Tipi: Yurtiçi Turlar
Tur Fiyatı: 90,00 TL

Tur Programı

Yaşayan kent Eskişehir’in merkezinde keyifli bir gün geçirmeye ne dersiniz? Şehir merkezini rahatça dolaşabileceğiniz, Odunpazarı’nda serbest zamanın tadını çıkarabileceğiniz Eskişehir turumuza hepiniz davetlisiniz.

1.GÜN: 07.00’da Kumrular Sokak-İzmir Caddesi kesişimi hareket ile başlayacak etkinliğimiz, araç içi sandviç ve içecek ikramları ile Polatlı Sivrihisar üzerinden Eskişehir’e ulaşacağız. Eskişehir’de Porsuk Çayı kenarında kısa bir yürüyüş, köprülerde hatıraları hep taze tutacak fotoğraf çekimi sonrası Odunpazarı’na giderek yöresel alışveriş imkanı sunacağız. Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zaman sonrası Kentpark’a gideceğiz. Kentpark gezimiz sonrasında aracımıza binerek Ankara’ya doğru harekete geçeceğiz ve başka bir Kafka Tur etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşacağız.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, Araç içi sandviç ve içecek ikramları, Tüm çevre gezileri, Kafka Turizm ve Seyahat Acentesi refakati, Rehberlik hizmetleri.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.

Biniş Noktaları

Kumrular/İzmir Caddesi kesişimi - 07.00
Milli Kütüphane - 07.05
Armada - 07.10
Cepa/Kentpark - 07.15
Ümitköy Kavşağı - 07.20
Gordion AVM Karşısı - 07.25
Anse AVM Önü - 07.30

Önemli Hatırlatmalar

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı ( Bileğinizi kavrayan bot), yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su.