Günübirlik Gürleyik Köyü Dere Geçişi ve Doğa Yürüyüşü


Gidiş: 20/07/2019
Dönüş: 20/07/2019
Tur Süresi: Günübirlik
Tur Tipi: Doğa Yürüyüşleri
Tur Fiyatı: 85,00 TL

Tur Programı

1.GÜN: Sabah saat 07.00’da Kumrular/İzmir Caddesi kesişiminde buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kahvaltılık sandviç, sıcak-soğuk içecek ikramlarıyla yolumuza devam edip Ayaş’ta kısa süreli mola sonrası Beypazarı-Çayırhan üzerinden yolumuza devam ediyoruz. Davutoğlan Kuş Cenneti’nde kısa süreli fotoğraf molası veriyoruz. Mola sonrası yolumuza devam edip Mihalıçık yoluna dönerek toplamda 185 Km yolculuk sonrası Gürleyik Köyü’ne gidiyoruz. Kısa süreli hazırlık sonrası aracımızla Köprübaşı’na kadar gidiyoruz. Kişisel eşyalarımızı araçta bırakarak günübirlik alandan suya girerek suyun gelişi yönünde dikkatli bir şekilde yardımlaşarak yürümeye başlıyoruz. Dere içindeki doğal jakuzilerde suya girip suyla mücadele ederek yürümeye devam ediyoruz. Subaşı Şelalesinde suya girip önceden hazırlanan kumanyalarla öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra sol taraftaki su kanalından meyve bahçelerinden geçerek yürümeye devam ediyoruz. Gürleyik Köyü’nde vereceğimiz dinlenme ve çay-kahve molası sonrası saat 17.00’de hareket ediyoruz. Emrem Sultan Köyü’ndeki Taptuk Emre Türbesi’ni ziyaret ettikten sonra Çayırhan-Beypazarı-Ayaş üzerinden yolumuza devam edip saat 20.30’da Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, Araç içi kahvaltılık sandviç, sıcak-soğuk içecek ikramları, Milli Park giriş ücretleri, Tüm çevre gezileri, Kafka Turizm ve Seyahat Acente refakati, Rehberlik Hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemeği, Kişisel harcamalar.

Biniş Noktaları

Kumrular/İzmir Caddesi kesişimi - 07.00
Milli Kütüphane - 07.05
Armada - 07.10
Cepa/Kentpark - 07.15
Carrefour - 07.20
Giyim Dünyası - 07.25
Optimum Karşısı - 07.30

Önemli Hatırlatmalar

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, mayo/şort, havlu, yedek ayakkabı, su geçişi için ayakkabı, kask, yarım veya tam parmaklı eldiven, baton /isteğe bağlı, tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar.