Haymana Midas Otel Kaplıca Gezisi


Gidiş: 13/10/2018
Dönüş: 14/10/2018
Tur Süresi: 1 Gece 2 Gün
Tur Tipi: Yurtiçi Turlar
Tur Fiyatı: 199,00 TL

Tur Programı

Zihinsel ve Fizyolojik Terapiye yönelik
Haymana ve Midas Termal Otel Kaplıca Gezisi

Yoğun geçen yaz dönemi sonrası termal havuz ve ünitelerde suya girerek yorulan bedenlerimizi dinlendirmek ve terapiye almak keyifli olur değil mi? Ankara’nın hemen yanı başında sadece 1 saat uzaklıkta bulunan Haymana ve burada çıkarılan termal su, Fransa’da yapılan termal su değerlendirilmesinde Avrupa’da 2.sırada yer almıştır. Termal etkinliği yanı sıra bu gezimizde Haymana’yı da kültürel ve inanç turizmi açısından tanıma olanağı bulabileceğiz. 
Yaz yorgunu bedenleri ruhsal ve psikolojik olarak dinlendirerek terapi olmak istiyorsanız, Haymana Midas Termal Otelde güzel bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız bu etkinlik tam size göre. Davetlisiniz.

1.GÜN:
Saat: 08.00'de siz değerli konuklarımızla belirlenen buluşma duraklarında buluşarak Haymana’ya hareket ediyoruz. 75 Km süreli ve 1 saat süreli yolculuk sonrası  Haymana’ya gidiyoruz. Cimcime Sultan Türbesini ziyaret ettikten sonra bölgede bulunan  tarihi eserler arasında yer alan  Rum Ortodoks Kilisesini görüp geziyoruz. Gezi sonrası Haymana meşelikleri arasında bulunan güzel manzarası olan Haymana göletinde fotoğraf molası verdikten sonra Haymana merkezde bulunan yöresel ürünlerin tadına bakma fırsatımız olacak. Lezzet tadımı sonrası Midas Otele gidip odalarımıza yerleştikten sonra SPA merkezinden % 30 indirimle yararlanarak isteğe bağlı olarak tesisin kaplıca ünitelerinden yararlanıyoruz. Yapılan etkinlikler sonrası odalarımızda bir süre dinlendikten sonra enfes lezzetlerden oluşan bir menü ile öğle yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası tesisin termal ünitelerinden yararlanmaya devam ediyoruz. Akşam kek ikramı ve 5 çayı sonrası bir süre dinleniyoruz. Akşam yemeğimizi canlı müzik eşliğinde afiyetle yiyoruz. Geceyi Haymana’da geçiriyoruz.  

2.GÜN: Sabah erken kalkıp isteğe bağlı tesisin termal olanaklarından yararlandıktan sonra açık büfe kahvaltı yaparak güne başlıyoruz. Saat 12.00’ye kadar tesis termal ve diğer ünitelerinden yararlandıktan sonra odalarımızı boşaltıyoruz. Grup liderimizin belirlediği hareket saatinde toplanıp hareket ederek Haymana’ya gidiyoruz. Haymana gezisi sonrası isteğe bağlı olarak serbest alış veriş yaptıktan sonra grup liderimizin belirlediği saatte toplanarak Ankara’ya hareket ediyoruz. Aynı yol üzerinden 1 saat süreli yolculuk sonrası belirlenen durakta katılımcılarımızı indirerek etkinliğimizi bitiriyoruz. Bir başka kaplıca etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, 1.gün yöresel lezzet sunumu, Canlı müzik eşliğinde akşam yemeği, 4 yıldızlı termal otelde konaklama, Kahvaltı, Otelin termal ünitelerinden yaralanma olanağı, TURSAB Seyahat Sigortası, Kafka Turizm ve Seyahat Acentası refakati, Rehberlik Hizmetleri 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel harcamalar, Lezzet sunumu dışında tüm öğle yemekleri, Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Biniş Noktaları

İzmir/Kumrular Caddesi Köşesi     08.00

Önemli Hatırlatmalar

UEdneFBqeHpjR0Z1SUdOc1lYTnpQU0ozZVhOcGQzbG5MV052Ykc5eUxXOXlZVzVuWlNJK1BHSStZV0ZoWVdGaFlXRmhQQzlpUGp3dmMzQmhiajQ4TDJneFBnPT0=