Her Haftasonu Akçakoca Kültür ve Doğa Etkinliği


Gidiş: 27/04/2019
Dönüş: 27/04/2019
Tur Süresi: Günübirlik
Tur Tipi: Yurtiçi Turlar
Tur Fiyatı: 100,00 TL

Tur Programı

Karadeniz’in doğal yapısı ile ilgi çeken, denizi, kumu, balıkçı barınağı, her mevsimin özelliğine göre balık çeşitleri, gün batımı, mimarisi, dağ çileği, kestane balı, fındığı, kilometrelerce uzanan plajları, yemyeşil bitki dokusu, piknik ve mesire alanları, tarihi anıt ağaçları ile hayranlık uyandırıyor. Sizi doğa güzelliği bu turumuza davet etmekten mutluluk duyuyoruz.  

1.GÜN: Sabah saat 07.00’da Kumrular/İzmir Caddesi Kesişimi’nden hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde sıcak-soğuk içecek ve kahvaltılık sandviç ikramı ile vereceğimiz mola ile birlikte 11.00’da Akçakoca’ya varmış olacağız. Aktaş Şelalesi’ni ziyaret ile birlikte ufak bir yürüyüş gerçekleştireceğiz. Yürüyüş sonunda öğle yemeği (çorba-balık-tavuk-yeşillik-meşrubat) için restoranımıza gideceğiz. Lezzetli öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra Ceneviz Kalesi ve Fakıllı Mağarası gezilerimizin ardından Ankara’ya doğru dönüş yolculuğumuza başlayarak başka bir Kafka Tur etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşacağız.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, Rehberlik hizmetleri, Tüm çevre gezileri.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Öğle yemeği, Kişisel harcamalar.

Biniş Noktaları

Kumrular – 07.00
Milli Kütüphane – 07.05
Armada – 07.10
Cepa/Kentpark – 07.15
Acity – 07.20
Carrefour – 07. 25
Giyim Dünyası – 07.30
Göksupark – 07.35

Önemli Hatırlatmalar

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, en az 1 litre su, Müze kartı.