Her Haftasonu Sakarya Karasu Deniz Etkinliği


Gidiş: 15/06/2019
Dönüş: 15/06/2019
Tur Süresi: Günübirlik
Tur Tipi: Deniz Turları
Tur Fiyatı: 120,00 TL

Tur Programı

Yaz aylarında çeşitli sebeplerle uzun süreli izin alamayan veya tatile gidemeyen konuklarımız için maviyi ve yeşili buluşturan eşsiz bir programla karşınızdayız. Karadeniz’e 20 km uzunluğundaki sahili ve romatizmal hastalıklara iyi geldiğine inanılan ince kumları ile Karasu Plajı’nda günübirlik deniz keyfini yaşamak için sizleri davet ediyoruz.
Kayıt için: 0312 425 85 25’i arayabilir veya
www.kafkatur.com.tr adresini kolayca ziyaret edebilirsiniz.


PROGRAMIMIZ:
Sabah saat 06.30’da Kumrular/İzmir Caddesi kesişiminden hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kahvaltılık sandviç ve sıcak-soğuk içecek ikramlarımızla birlikte Bolu-Düzce üzerinden Sakarya’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. İnce kumu ve uzun bir sahili olan Karasu Plajı’nda gün boyu denize giriyoruz. Konuklarımız, tur öncesi hazırladıkları ve yanlarında getirdikleri kumanyalarla öğle yemeği ihtiyacını karşıladıktan sonra, Karasu’nun güzel plajından akşam saatlerine doğru ayrılarak, geldiğimiz güzergâh üzerinden yolumuza devam edip saat 22.00 sularında Ankara‘ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde görüşebilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, Rehberlik hizmetleri, Şezlong, şemsiye, giyinme ve duş kabinleri kullanımı, Tüm çevre gezileri, Kafka Turizm ve Seyahat Acentesi Refakati.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel harcamalar, Öğle yemeği, Akşam yemeği.

Biniş Noktaları

Kumrular – 06.30
Milli Kütüphane – 06.35
Armada – 06.40
Cepa – 06.45
Acity – 06.50
Carrefour – 06.55
Giyim Dünyası – 07.00
Göksupark - 07.05

Önemli Hatırlatmalar

Uygun bir sırt çantası, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuarlar, plaj ekipmanları, öğle yemeği için kumanya, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, müze kart.