Kartalkaya Doğa Yürüyüşü


Gidiş: 05/01/2019
Dönüş: 05/01/2019
Tur Süresi: Günübirlik
Tur Tipi: Doğa Yürüyüşleri
Tur Fiyatı: 70,00 TL

Tur Programı

Göz kamaştıran doğası, kar sporlarına elverişli, doğal güzellikler açısından zengin bir bölge olan Kartalkaya’da doğa yürüyüşü yapmak ister misiniz? Sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

1.GÜN:
07.30’da Kumrular/İzmir Caddesi kesişiminden hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra, TEM otoyolundan yolculuğumuza devam ederek Kartalkaya Kartal Otel’e ulaşacağız. (Kış şartlarına göre hazırlıklı geliniz; eldiven, şapka, kar başlığı, tozluk, tepe lambası vs. almayı unutmayınız. Kumanya, su, kuruyemişinizi yanınızda olsun.) İsteyen katılımcılarımız oteller bölgesinde bulunan kafelerden ekmek arası köfte, sucuk, tavuk ve içecek alabilirler. Yürüyüşe katılmak istemeyen katılımcılarımız, Kartalkaya Kayak Merkezinde kayak/kızak keyfi yapabilir, aynı zamanda yürüyüş veya kayak etkinliğine katılmak yerine Kartal Otel’de günübirlik tesislerinde vakit geçirebilir gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Etkinliğimize TDF Yaz ve Kış Yürüyüşü Liderliği belgeli rehberlerimiz refakat etmektedir. Bu parkur
 yeni başlayanlar için uygundur. Yaklaşık 15 km yürüyeceğiz.

Not:
Sabah ve akşam gidiş dönüşte uygun bir tesiste 20’şer dakikalık ihtiyaç molası verilecektir. Öğle molası saat 13.00-14.00 arasında 30-40 dakika olarak verilmektedir. Bu sürede beraberinizde getirdiğiniz yiyeceklerinizi yiyebilirsiniz.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, Tüm çevre gezileri, Rehberlik hizmetleri ve TURSAB güvencesi.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemekleri, Kişisel harcamalar.

Biniş Noktaları

Kumrular/İzmir Caddesi kesişimi - 07.00
Milli Kütüphane - 07.05
Armada - 07.10
Cepa/Kentpark - 07.15
Acity - 07.20
Carrefour - 07.25
Göksupark Girişi - 07.30

Önemli Hatırlatmalar

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı ( Bileğinizi kavrayan bot), yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su.