Kayseri Erciyes Dağı Kayak Gezisi


Gidiş: 25/01/2019
Dönüş: 27/01/2019
Tur Süresi: 2 Gece 3 Gün
Tur Tipi: Yurtiçi Turlar
Tur Fiyatı: 1.850,00 TL

Tur Programı

Sömestr tatilinde ailenizle veya arkadaşlarınızla ülkemiz dağları arasında yükseklik bakımından 5. Sırada ve 3917 metre yüksekliğe sahip Erciyes Dağı Kayak bölgesinde kayak yapmaya ne dersiniz? Son yıllarda yapılan yatırımlarla tesis ve liftler açısından, kayak olanakları oldukça artan Erciyes dağı birbirinden değişik, kolay-zor, kısa ve uzun pistlere sahiptir. Bu anlamda ülkemizde kurulu bulunan önemli kayak pistleri arasında hatırı sayılır bir yere sahip olan Erciyes Dağı Kayak Bölgesinde yapacağımız etkinliğimize davetlisiniz.  

1.GÜN (
ANKARA-KAYSERİ-ERCİYES):
Akşam iş çıkışı saati 17:30’da Kayseri’ye doğru hareket ediyoruz. Gece 22:30’da otele varıp sıcak çorba ve sandiviç ikramlarından sonra odalara dinlenmeye çekiliyoruz.  

2.GÜN (
KAYSERİ-ERCİYES):
Kahvaltıdan sonra skipassları alarak kayak maceramıza başlıyoruz. Günboyu çeşitli pistlerde kayak yapma şansına sahip olacaksınız. Kayak sonrası akşam yorgunluğunuzu atmak için otelimizin saunasını, hamamını ve yüzme havuzunu kullanma şansına sahip olacaksınız.  

3.GÜN (
KAYSERİ-ANKARA):
Saat 16:00’a kadar Erciyes Kayak Merkezi’nden faydalanıp Ankara’ya hareket ediyoruz. Saat 21:00 civarında Ankara’da olacağız.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, Tam pansiyon otelde konaklama ( Mirada Del Lago - 4 yıldızlı Otel) (2), Skipass,  Kayseri Turu (İsteğe bağlı), Kafka Turizm ve Seyahat Acentası refakati, TURSAB Seyahat Sigortası, Rehberlik Hizmetleri. 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel harcamalar, Kayak malzemeleri kiralama, Son gün akşam yemeği.

Biniş Noktaları

Çankaya/Yıldız 365 AVM - 17:30  
İzmir/Kumrular Caddesi Kesişimi - 18.00
 
Kentpark/Cepa  - 18:20

Önemli Hatırlatmalar

Çift kişilik oda – 1.850 TL,
Tek kişilik oda – 2.250 TL,
0-6 yaş grubu ücretsiz ancak araçta koltuk ücrete tabidir,
6-12 yaş grubu %50 indirimli ( ebeveynlerle bir odada konaklama şartıyla).