Melen Çayı Rafting Etkinliği


Gidiş: 13/04/2019
Dönüş: 13/04/2019
Tur Süresi: Günübirlik
Tur Tipi: Yurtiçi Turlar
Tur Fiyatı: 190,00 TL

Tur Programı

Akarsu üzerinde yapılan ve akarsu sporlarının en çok ilgi gören dalı olan Rafting coşkusunun en yoğun yaşanacağı, suyun debisinin en yüksek olacağı, aksiyona, heyecana ve adrenaline doyacağınız, bölgemize en yakın rafting yapılabilecek alan olan Melen Çayı’nda keyifli bir hafta sonu geçirmek için davetlisiniz. 

1.GÜN: 07.00’de Kumrular Sokak’tan hareketle başlayacak etkinliğimiz, araç içi sıcak-soğuk içecek ve kahvaltılık sandviç ikramları alarak, Bolu üzerinden Düzce Dokuzdeğirmen Köyü’ne geçeceğiz. Lisanslı Rafting hocalarımızdan alacağımız brifing sonrası, dönem itibari ile fazlasıyla aksiyonel olacağını düşündüğümüz botlarımıza binerek Melen çayının muhteşem tabiatı eşliğinde yüksek düzeyde macera içeren serüvenimize başlayacağız. İsteyen katılımcılarımız suya girebilir, ipten suya atlayabilir. Rafting sonrası tesisimizde bizi bekleyen öğle yemeğimizi alarak araçlarımıza bindikten sonra Ankara’ya doğru dönüş yolculuğuna geçeceğiz.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, Araç içi sıcak-soğuk içecek ve kahvaltılık sandviç ikramları, Öğle yemeği, Rafting etkinliği için profesyonel malzeme kullanımı, Milli Park giriş ücretleri, Tüm çevre gezileri, Kafka Turizm ve Seyahat Acentesi refakati, Rehberlik Hizmetleri.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel harcamalar, Akşam yemeği.

Biniş Noktaları

Kumrular - 07.00
Milli Kütüphane - 07.05
Armada - 07.10
Cepa/Kentpark - 07.15
Acity – 07.20
Carrefour - 07.25
Giyim Dünyası - 07.30
Göksupark - 07.40  

Önemli Hatırlatmalar

Rafting etkinliğimiz yaklaşık iki buçuk saat sürecek olup, etkinlik malzemeleri olan neopran kıyafet, kask, can yeleği ve kürek tarafımızdan sağlanacaktır. Katılımcılarımızın etkinlikte; havlu, mayo, yedek kuru kıyafet, saç kurutma makinesi yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Mevsim gereği akarsu debisinin yüksek düzeyde olması etkinliği macera düzeyinin artması nedeni ile çok daha cazip kılmaktadır. Rafting etkinliğine katılmayacaklar tesisimizde gün boyu dinlenebilirler. Etkinlikte kullanılacak Neopran kıyafetler su geçirmez özellikte olup ısı kaybını önleme özelliğine sahiptir. Bu etkinlik bir sezon gezisi olma özelliği taşımaktadır. Bölge Mart-Nisan-Mayıs ayları boyunca rafting için oldukça elverişlidir. Etkinlikte kullanılacak her botta lisanslı eğitmen arkadaşlarımız yer alacaktır. Etkinliğimize endişe duymadan rahatlıkla katılabilir, bölgenin muhteşem ve bakir doğasını gözlemleyebilirsiniz.