Sapanca Maşukiye Kartepe Doğa Yürüyüşü


Gidiş: 15/12/2018
Dönüş: 15/12/2018
Tur Süresi: Günübirlik
Tur Tipi: Doğa Yürüyüşleri
Tur Fiyatı: 70,00 TL

Tur Programı

Huzur arayanların vazgeçilmez adresi olan, doğanın tadını doyasıya çıkarırken aynı zamanda harika fotoğraf kareleri çekebileceğiniz, isteyen katılımcılarımızın doğa yürüyüşü yapabileceği, isteyen katılımcılarımızın da kayak/kızak kayabileceği bu eğlenceli etkinliğimize davetlisiniz.

1.GÜN: Sabah saat 07.30’da Kumrular/İzmir Caddesi kesişiminden hareket ettikten sonra ara duraklardan katılımcılarımızı alarak, Tem otoyolundan yolculuğumuza devam ederek Sapanca istikametine ilerleyip Maşukiye’den Kartepe’ye ulaşacağız. Burada isteyen konuklarımız kayak veya kızak kayabilir, parkur başlangıcımızda bulunan otel tesislerinden yararlanabilir. Doğa yürüyüşü yapacak olan konuklarımızla kar üzerinde yeni başlayacak olan konuklarımızın ve  herkesin katılabileceği, orta derece ağırlık taşıyan yaklaşık 12-14km keyifli bir yürüyüş gerçekleştirdikten sonra aracımıza binerek dönüş yolculuğumuza başlayacağız. Akşam saatleri Ankara’ya ulaşarak başka bir Kafka Turizm etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşacağız.  Etkinliğimize TDF Yaz ve Kış Yürüyüşü Liderliği belgeli rehberlerimiz refakat etmektedir.
 
Not: Sabah ve akşam gidiş dönüşte uygun bir tesiste 20’şer dakikalık ihtiyaç molası verilecektir. Öğle molası saat 13.00-14.00 arasında 30-40 dakika olarak verilmektedir. Bu süre içerisinde yanınızda öğle yemeği için getirdiğiniz yiyeceklerinizi yiyebilirsiniz.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, Tüm çevre gezileri, Rehberlik hizmetleri ve TURSAB güvencesi, Kafka Turizm.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemekleri, Kişisel harcamalar.

Biniş Noktaları

Kumrular/İzmir Caddesi kesişimi - 07.30
Milli Kütüphane - 07.35
Armada - 07.40
Cepa/Kentpark - 07.45
Acity - 07.50
Carrefour - 07.55
Göksupark Girişi - 08.00

Önemli Hatırlatmalar

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı ( Bileğinizi kavrayan bot), yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su.