Sapanca Maşukiye Kartepe Turu


Gidiş: 20/04/2019
Dönüş: 20/04/2019
Tur Süresi: Günübirlik
Tur Tipi: Yurtiçi Turlar
Tur Fiyatı: 150,00 TL

Tur Programı

Huzur arayanların vazgeçilmez adresi olan, doğanın tadını doyasıya çıkarırken aynı zamanda harika fotoğraf kareleri çekebileceğiniz, isteyen katılımcılarımızın doğa yürüyüşü yapabileceği, isteyen katılımcılarımızın da kayak/kızak kayabileceği bu eğlenceli etkinliğimize davetlisiniz. 

1.GÜN: Sabah saat 07.30’da Kumrular/İzmir Caddesi kesişiminden hareket ettikten sonra ara duraklardan katılımcılarımızı alarak, Tem otoyolundan yolculuğumuza devam ederek Sapanca istikametine ilerleyip Maşukiye’den  Kartepe’ye gidiyoruz. Geyikalanı’da Sapanca Gölünü ve İzmit Körfezini seyredip uzaktan birbirlerine ne kadar yakın olduklarına şaşırarak fotoğraf çekiyoruz. Dileyen katılımcılarımız Greenpark Oteline kadar inişli yolda doğa yürüyüşü yapabilirler. Serbest gezinti, çay-kahve molası sonrası hareket edip Maşukiye Aşıklar Deresi’ne gidiyoruz. Yöreye özgü kiremitte köfte veya alabalık ana menüsü ile öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra Vadi içinde kısa bir doğa yürüyüşü yapıyoruz. İsteğe bağlı yöresel ürün alışverişi sonrası hareket ediyoruz. Maşukiye’de ekmek alışverişi sonrası hareket edip Sapanca’ya gidiyoruz. Sapanca Gölü kıyısında kısa süreli serbest gezinti ve fotoğraf çekimi sonrası saat: 18.30’da Ankara’ya hareket ediyoruz. Bolu üzerinden yolumuza devam edip yolda vereceğimiz mola sonrası yolumuza devam edip saat: 22.30’de Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, Araç içinde kahvaltılık sandviç ve sıcak-soğuk içecek ikramları, Öğle yemeği, Tüm çevre gezileri, Rehberlik hizmetleri.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel harcamalar ve Akşam yemeği.

Biniş Noktaları

Kumrular/İzmir Caddesi kesişimi - 07.00
Milli Kütüphane - 07.05
Armada - 07.10
Cepa/Kentpark - 07.15 
Acity - 07.25
Carrefour - 07.30
Göksupark Girişi - 07.00

Önemli Hatırlatmalar

Mevsime uygun koruyu giysiler, rahat bir giysi, yağmurluk/panço, su kabı ve su, kullanılan ilaç ve malzemeler, fotoğraf makinesi ve aksesuarları.