Sıkça Sorulan Sorular


  • Tur ücretini nasıl ödeyebilirim?
  • T.C kimlik numarası ve doğum tarihi gibi kişisel bilgilerim neden gerekli?
  • Doğa yürüyüşlerinde yanıma neler almam gerekiyor?
  • Araç düzeni nasıl belirleniyor?
  • Tur hangi koşullarda iptal edilir?

İnternet üzerinden kredi kartınızı kullanarak yada ofisimize gelerek nakit veya kredi kartı ile ödeyebilir, isterseniz vereceğimiz hesap numaramıza EFT/Havale yapabilirsiniz. Taksitlendirme seçeneklerimiz anlaşmalı bankalarımız için geçerlidir.

Konuklarımıza “Sağlık Sigortası” yapabilmek için kişisel bilgileriniz gerekmektedir.

Mevsime uygun rahat giysiler, kalın tabanlı yürüyüş ayakkabısı, koruyucu üst giysi, yağmurluk/panço, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, isteğe göre baton kumanya için karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinesi ve aksesuarları, varsa kullandığınız ilaçlar, kişisel malzeme, çöp torbası ve en az 1.5 litre su.

Günübirlik etkinliklerimizde araç tasnifi uygulamamız bulunmamaktadır. Programın ilk durağından itibaren katılımcılarımız istedikleri yerlere oturarak seyahat edebilirler.

İnsan sağlığını tehlikeye atabilecek olumsuz hava koşulları ve turun gerçekleşmesinin mümkün olmayacağı katılımcı sayılarında tur iptal edilir. Katılımcılarımız konaklamalı etkinliklerde birkaç gün önceden, günübirlik etkinliklerde bir gün önceden ofisimiz tarafından aranarak tura katılımları teyit edilir.