Sorgun Yaylası ve Göleti Doğa Yürüyüşü


Gidiş: 21/10/2018
Dönüş: 21/10/2018
Tur Süresi: Günübirlik
Tur Tipi: Yurtiçi Turlar
Tur Fiyatı: 80,00 TL

Tur Programı

Sonbahar’a doğru geçiş yaptığımız bu dönemde, Çam ormanları içerisinde nefis bir gün geçirmek isteyen herkese açık bir etkinliktir. Tertemiz oksijenin, aktif bir yaşamın, arkadaşlığın, dostluğun, muhabbetin, yaşama dair tüm güzelliklerin yakinen hissedildiği doğa yürüyüşü ve paylaşım içerikli bu güzel etkinliğe sizleri davet ediyoruz. Siz, arkadaşlarımıza 12-14km’lik Sorgun Yaylası parkurumuzla, doğa içerisinde geçecek güzel bir etkinlik vaat ediyor, katılımlarınızı bekliyoruz. 

1.GÜN: 08.00 hareket ile başlayacak etkinliğimiz yolumuz üzerinde vereceğimiz mola sonrası, devam ederek Sorgun yaylası yakınlarında aracımızdan inerek hazırlıklarımızı yapıp yürüyüşümüze başlıyoruz. 12-14 km'lik keyifli bir yürüyüş yaparak Sorgun yaylasına ulaşıyoruz. Balık ekmek ikramı ile karnımızı doyurduktan sonra Ankara'ya doğru yola çıkıyoruz. Saat 19.30 gibi Ankara’ya ulaşıyor ve  başka bir etkinlikte görüşmek üzere vedalaşıp ayrılıyoruz. 
NOT: Öğle molası saat 13:30 civarı verilmektedir ve katılımcılarımız beraberinde getirdikleri kumanyalarını yiyebileceklerdir.

Ücrete Dahil Hizmetler

Özel araçla ulaşım, Tüm çevre gezileri, Balık ekmek ve meşrubat ikramı, Rehberlik hizmetleri.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemekleri, Kişisel harcamalar.

Biniş Noktaları

Kumrular/İzmir Caddesi Kesişimi - 08.00
Milli Kütüphane - 08.05
Armada - 08.10
Cepa/Kentpark - 08.15
Acity - 08.20
Carrefour - 08.25
Giyim Dünyası - 08.30
Göksupark Girişi - 08.35

Önemli Hatırlatmalar

Uygun bir sırt çantası, Kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı ( Bileğinizi kavrayan bot), Yağmurluk, Hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, Şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, Yedek çorap, Çamaşır ve giysi, Yedek ayakkabı, Baton (isteğe bağlı), Tozluk, Karbonhidratlı yiyecekler, Fotoğraf makinesi, Kişisel ilaçlar, Öğle yemeği için kumanya, Çöp torbası, En az 1.50 litre su.