Yılbaşı Galalı Kapadokya Turu


Gidiş: 30/12/2018
Dönüş: 01/01/2019
Tur Süresi: 2 Gece 3 Gün
Tur Tipi: Yurtiçi Turlar
Tur Fiyatı: 700,00 TL

Tur Programı

Güzel Atlar Ülkesi olarak anılan Kapadokya’da hem gezmek, hem yılbaşını geçirmek ister misiniz? Bu büyülü mekanda güzel vakit geçirmek, eğlenmek ve doyasıya gezmek için bize katılın..

1.GÜN (ANKARA - KAPADOKYA):                            
Saat 07:00’da Kumrular/İzmir Caddesi’nden hareket ediyoruz. Yaklaşık 4 saat süren bir yolculuktan sonra Kızılçukur Vadisi’nde yürüyüşle turumuza başlıyoruz. Yürüyüşten sonra Kapadokya’ya hareket ediyoruz ve Floria Otel’e girişimizi yapıyoruz. Akşam yemeğimizi otelde yiyoruz.

2. GÜN (KAPADOKYA):              
Güzel bir kahvaltıdan sonra Kapadokya’yı geziyoruz ve vadilerde kısa yürüyüşler yapıyoruz. Otelimize geldikten sonra hazırlanıyoruz ve güzel bir akşam yemeğiyle beraber Yılbaşı Galamızı düzenliyoruz. Yılbaşı Kutlu Olsun..

3. GÜN (KAPADOKYA-ANKARA):
Sabah saat 10:00’da kahvaltımızı yaptıktan sonra otelden ayrılıyoruz. Kapadokya Turu’muza devam ederken saat 17:00’de Ankara’ya hareket ediyoruz.    

Ücrete Dahil Hizmetler

Tur sürecince özel ulaşım aracı, Kahvaltı (2),Program + Gala Yemeği + Limitsiz Yerli İçki, Program sonrasında otelimizin DİSCO ’sunda eğlence devam edecektir. (01:00 – 03:00 – içecekler ücretlidir.), Akşam yemeği (1), 4 yıldızlı otelde konaklama (2), Tüm çevre gezileri, Kafka Turizm ve Seyahat Acentası refakati, TURSAB Seyahat Sigortası, Rehberlik Hizmetleri. 
   

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel harcamalar, Tüm öğle yemekleri, Yemekler su ve verilen içecekler dışında kalan içecek ücretleri, Müze ve ören yeri giriş ücretleri. 3.Gün Akşam Yemeği.

Biniş Noktaları

Kumrular/İzmir Caddesi -  07:00

Önemli Hatırlatmalar

İsteğe göre olacak olan yürüyüşlerde, yürüyüşe katılacak olan misafirlerimiziçin; uygun bir sırt çantası, yürüyüş ayakkabısı, yedek çamaşır/giysi, yağmurluk, mevsime uygun koruyucu giysi, aksesuar, bere, eldiven, kaşkol, şapka, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinesi ve aksesuarları, kişisel ilaçlar, çöp torbası, en az 1.50 litre su. Katılımcılarımızın bu etkinliğe gelirken T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzelere ücretsiz giriş yapabilmeleri için 50.00 TL karşılığında MÜZEKART çıkarmalarını öneriyoruz. 17 yaş altı ve 65 yaş üstü katılımcılar, kurum çalışanları/ilgili bakanlık personeli ve Sarı Basın kartı  sahipleri bu müzeleri  ücretsiz gezebilmektedirler.